Praca i życie w równowadze ​​​​​​ Twórz z nami wartość na przyszłość!

Wir suchen aktuell: Monter rusztowań (m/k/d) in Roßwein

Umiejętności - odnajdziesz się w tym profilu

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako monter rusztowań (m/k/d) lub co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w budowie rusztowań.
  • Chęć komunikowania się w języku niemieckim lub nauczenia się go
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii CE.
  • Zespół jest dla Ciebie najważniejszy, Twoi współpracownicy wiedzą, że mogą na Tobie polegać.

Tęsknimy za nimi jak za Monter rusztowań (m/k/d) w 04741 Roßwein

Naszym celem jest oferowanie środowiska pracy, w którym każdy jest szanowany i honorowany. Uczciwe wynagrodzenie jest dla nas oczywistością.
Wiemy o tym: Każdy z naszych pracowników przyczynia się do tego, że jesteśmy wiodącą i odnoszącą sukcesy firmą w sektorze specjalistycznych rusztowań.

Jesteśmy przekonani, że dążenie wyłącznie do zysku nie jest zrównoważonym podejściem do długoterminowego sukcesu. Jako członek ruchu Economy for the Common Good głęboko wierzymy, że etyczny i zorientowany na wartości rozwój naszej firmy stwarza dobre warunki ramowe i możliwości dla naszych pracowników i mieszkańców naszego regionu.

Szukasz pracodawcy, który dostrzega i aktywnie promuje Twój potencjał? Takiego, który razem z Tobą będzie odkrywał nowe możliwości i otwierał nowe perspektywy? W Gemeinhardt możesz spodziewać się otwartej kultury korporacyjnej i atrakcyjnych warunków pracy. Praca w Gemeinhardt jest przede wszystkim różnorodna i innowacyjna.
Dołożymy wszelkich starań, aby przyciągnąć Cię jako pracownika. W kraju ekspertów i ludzi czynu, czyli w Saksonii Środkowej, oferujemy maksymalną swobodę oraz najlepsze warunki pracy i życia. Dzięki temu możesz optymalnie połączyć pracę z życiem prywatnym.

Te zadania czekają na ciebie

  • Planują i projektują rusztowania, które gwarantują optymalne dopasowanie i stabilność.
  • Montaż i demontaż rusztowań
  • Aby zapewnić bezpieczeństwo we wszystkich projektach, Twoje działania obejmują również naprawę rusztowań.
  • Dobra praca zespołowa: niezależnie od tego, czy chodzi o klientów, architektów, współpracowników czy dostawców.
  • Zgodność ze wszystkimi przepisami i normami bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy dla wszystkich zaangażowanych osób jest Twoim najwyższym priorytetem.

Nie masz pewności, czy ta praca jest dla Ciebie odpowiednia?

Nie jesteś pewien, czy opis stanowiska pasuje w 100%? Nie musisz spełniać wszystkich wymagań!
Sukces zawodowy zależy nie tylko od własnych umiejętności, ale także od tego, jak dobrze ktoś pasuje do zespołu i firmy. W uczciwym i prostym procesie aplikacyjnym oferujemy Tobie i nam możliwość wspólnego przekonania się o tym. Ważne jest, abyś po prostu złożył podanie, a następnie poznaliśmy się nawzajem.

Jest to dla nas ważne

Jesteśmy średniej wielkości firmą i ekspertami w dziedzinie rusztowań z pasją. Dzięki naszym usługom stawiamy sobie wysokie cele i budujemy rusztowania oraz rusztowania specjalne dla wszystkich wyzwań.
Bliskość naszych klientów oraz wyjątkowa jakość naszych produktów i usług zapewniają nam sukces.

Uważamy, że naszym obowiązkiem jest promowanie społeczeństwa i środowiska w naszym kraju. W czasach rosnącej niesprawiedliwości społecznej dajemy przykład humanitaryzmu. W zakresie sponsoringu i darowizn wspieramy różne projekty, instytucje i organizacje w dziedzinie edukacji, kultury i spraw społecznych.

Budują z nami ludzie o różnych umiejętnościach i doświadczeniu, tworząc w ten sposób coś niezwykłego dla naszej branży. Tworzymy wartość dla przyszłych pokoleń i z troską podchodzimy do środowiska i zasobów.

Aplikuj, jeśli chcesz stać się wartościową częścią tej firmy.

Tak to wygląda dalej

Aplikuj bezpośrednio online, klikając przycisk "Aplikuj na to stanowisko teraz". To zajmie tylko trzy minuty!

Możesz też wysłać krótki film lub wiadomość za pomocą przycisku "Aplikuj przez WhatsApp".

Jeśli masz jakieś pytania, skorzystaj wcześniej z danych kontaktowych swojej osoby kontaktowej.
Następnie umówimy się telefonicznie na krótką rozmowę kwalifikacyjną.
Następnie poznamy się osobiście i omówimy wszystkie szczegóły.

Powody, dla których warto nas wybrać

U nas wszyscy pracownicy otrzymują uczciwe wynagrodzenie, dzięki czemu mogą zabezpieczyć swoją przyszłość dzięki pełnoetatowej pracy i planować długoterminowo bez żadnych zmartwień. Nie tylko płaca początkowa jest odpowiednia: Nasi stażyści są również wynagradzani powyżej standardowej skali płac, a niewykwalifikowani pracownicy korzystają z naszych atrakcyjnych wynagrodzeń. Oferujemy nie tylko dobre wynagrodzenie i bezpieczne perspektywy na przyszłość:

  • Wynagrodzenie ustalane jest na podstawie układu zbiorowego pracy branży rusztowaniowej
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Pomoc w przeprowadzce
  • Organizujemy 4 imprezy firmowe rocznie
  • Wprowadzanie, planowanie i przetwarzanie zamówień jest wygodne i proste przy użyciu nowoczesnego tabletu
  • Możliwość wypożyczenia roweru służbowego (e-bike)
  • Szerokie świadczenia socjalne, takie jak: Zasiłek, zwrot kosztów podróży, premia zdrowotna, miejsce w żłobku, świadczenia kapitałotwórcze, fundusz emerytalny, podstawowe ubezpieczenie egzystencji
  • 40-punktowy program premiowy z korzyściami, które wykraczają poza zakres tego artykułu. Chętnie przedstawimy ten program w szczegółach podczas osobistego spotkania.
  • Przywództwo zorientowane na wartości
  • Dobra atmosfera w pracy: równowaga między pracą a życiem prywatnym
  • Szkolenie i coaching

Czy to brzmi dobrze? W takim razie aplikuj teraz.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Cenimy długoterminową współpracę i oferujemy stałą umowę o pracę. Zrób decydujący krok już dziś i przekonaj nas swoją aplikacją.

Chcesz się zamienić? To sprawa między nami!

  • Jeśli jesteś w stosunku pracy, który nie został rozwiązany, oczywiście zapewnimy, że Twoja aplikacja będzie traktowana z najwyższą poufnością.
  • Chętnie organizujemy również rozmowy telefoniczne i rozmowy kwalifikacyjne po pracy lub w weekendy.

Ihre Ansprechpartnerin

Frau Ulrike Eckart

Kontakt

GEMEINHARDT SERVICE GmbH
Dr.-Gemeinhardt-Str. 1-3
04741 Roßwein

034322-472211
info@gemeinhardt-karriere.de

Mit WhatsApp bewerben Bitte beachten Sie, dass Sie damit Daten über WhatsApp an uns senden. Für höheren Datenschutz verwenden Sie den "Jetzt online bewerben" Button.